Klinika Dentystyczna NZOZ Dentystka nawiąże stałą współpracę z

Lekarzem Stomatologiem

Oferujemy pracę na sprzęcie najwyższej klasy i materiałach stomatologicznych umożliwiających
kompleksową diagnozę i leczenie pacjentów.
Oferujemy możliwość rozwoju kariery zawodowej , pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

w bardzo dobrej atmosferze    oraz bardzo atrakcyjne finansowe warunki współpracy.
Poszukujemy osoby chętnej do współpracy, łatwo nawiązującej kontakt z pacjentem.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

lub kontakt telefoniczny pod numerem : 692 77 80 11

Klinika Dentystyczna NZOZ Dentystka zatrudni osobę na stanowisko

Asystentki Stomatologicznej

OFERUJEMY CI :

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • grafik, który pozwoli Ci zaplanować wolny czas
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • wsparcie i sprawną organizację pracy
  • szkolenia wewnętrzne (merytoryczne, medyczne )
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA:

  • ukończona szkoła o profilu asystentki/higienistki stomatologicznej
  • wykształcenie minimum średnie – kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej
  • komunikatywność
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie stomatologii zachowawczej/chirurgii
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego  do pracy
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu

Zarezerwuj  wizytę  online

Wygodnie umów wizytę przez internet. Każda rezerwacja musi być potwierdzona przez lekarza, po akceptacji terminu przez lekarza otrzymasz email potwierdzający termin wizyty.

Zarezerwuj online

Godziny otwarcia

Klinika jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 do 20.00 ,

w piątki od 10.00 do 16.00

Rejestracja

Zapraszamy do rejestracji
 telefonicznej

tel. 692 77 80 11

Adres

NZOZ Dentystka ul. Konwaliowa 12

55 - 040
Bielany Wrocławskie

Zrozumiałem